skip to Main Content

SMS půjčka je zajímavou alternativou k online půjčce. Rovněž si ji můžete zařídit bez nutnosti osobní návštěvy finanční společnosti. SMS půjčka je většinou nebankovního charakteru, jelikož v bance se často vyřizuje více papírování. Vyzkoušejte i vy SMS půjčku, konkrétně SMS půjčku bez 1 Kč, která se flexibilně přizpůsobí vašim požadavkům a možnostem. SMS půjčky může využít úplně každý.

V čem je půjčka bez poplatku tak výhodná

S SMS půjčkou bez 1 Kč se neplatí žádné poplatky, můžete si tedy být jisti, že se vás nikdo nesnaží napálit. Neférové půjčky jsou většinou charakteristické poplatkem za sjednání nebo za vyřízení. Ačkoliv 1 Kč je většinou opravdu jen symbolická, jelikož se používá k ověření vlastnictví bankovního účtu. Ne vždy je ale nezbytná. SMS půjčka bez poplatku vám dá potřebnou jistotu. Obzvlášť pokud s nebankovními půjčkami dosud nemáte žádné zkušenosti, můžeme vám ji určitě doporučit.

Jde to i bez 1 Kč

SMS půjčka bez 1 Kč vás nadchne svou jednoduchostí a rychlým vyřízením. Pro koho je tato moderní půjčka určena? Využít ji může opravdu každý. Zalíbí se jak pracujícím, studentům, tak i seniorům. Pokud se o půjčku rozhodnete požádat, stačí vám jen poslat textovou zprávu ve specifickém tvaru a SMS půjčka bez 1 Kč je vaše. Půjčku po schválení ještě potvrdíte, a pak jen vyčkáte na převod finančních prostředků na váš účet. SMS půjčka bez 1 Kč není žádnou velkou novinkou. Poskytuje se v našich podmínkách již několik let.

Jak si sjednat půjčku přes SMS

Vyřídit SMS půjčku je opravdu jednoduché. Při sjednání půjčky nesmíte zapomenout poslat zprávu v určitém tvaru. Pozor, každá finanční společnost obvykle vyžaduje jinou podobu zprávy. Stejně tak se žádá na jiném čísle. Přes SMS můžete požádat o tisíce až desetitisíce korun. Nejoblíbenější jsou mikropůjčky, jejichž výše se pohybuje do 20 000 Kč. Při první SMS žádosti často zájemce obdrží jen maximálně 5 000 Kč, na které není potřeba podpis smlouvy.

Back To Top