skip to Main Content

Potkaly vaši domácnost nečekané výdaje? Hledáte výhodnou půjčku do výplaty, se kterou budete moci překlenout finančně náročnější období? Poptejte půjčku Kredito24, poskytovanou finanční společností Kredito24 Česká republika s.r.o. Ta má připravené výhodné podmínky pro každého žadatele. Flexibilně zareaguje na vaše požadavky a přizpůsobí se vašim individuálním možnostem.

Získejte bleskovou půjčku do 10 minut zde…

Pro koho je půjčka Kredito24 určena

Půjčka Kredito24 se vyplatí v každém ročním období – jestli sháníte peníze na vánoční dárky nebo na letní dovolenou u moře. O půjčku může žádat každý, kdo má stálý měsíční příjem. Pro něj nutně nepotřebujete potvrzení od svého zaměstnavatele. Půjčku tedy bez problémů získají zaměstnanci a podnikatelé, senioři, studenti nebo rodiče na mateřské. Je výhodná pro každého, kdo má hlouběji do kapsy.

Zajímavé podmínky pro nové i stávající klienty

Zatímco jako nový klient finanční společnosti můžete získat částku ve výši až 4 500 Kč, pokud se zařadíte mezi věrné zákazníky, dosáhnete až na 12 500 Kč v jedné půjčce. U nových klientů je nejprve potřeba stanovit jejich individuální bonitu. Výše půjčky bude tedy postupně navyšována. Maximální výše je zhruba na polovině průměrné mzdy, což je pro většinu žadatelů dostačující částka. Navíc jakmile peníze splatíte, můžete bez problémů požádat o další půjčku. Standardní splatnost je maximálně 30 dní. V případě vaší neschopnosti splácet ji je ale možné navýšit.

Požádejte o půjčku ještě dnes

Velkou výhodou půjčky Kredito24 je, že žádost můžete podat každý den – pracovní i o víkendu. Její vyřízení je plně závislé na internetu. Požádáte tedy z pohodlí domova, potvrdíte číslo svého bankovního účtu a peníze můžete očekávat do několika minut. I proto se tato půjčka vyplatí tehdy, když je potřebujete co nejrychleji. I kdybyste je měli hned druhý den vrátit zpět věřiteli. V průběhu samozřejmě nemůžete čerpat více půjček. Společnost však umožňuje jejich předčasné splacení.

Back To Top