skip to Main Content

I bankovní půjčky patří mezi velmi zajímavé finanční produkty. Mnoho lidí dnes dává přednost nebankovním půjčkám, které sice nabízejí výhodné podmínky čerpání, ale je u nich riziko, že s výběrem finanční společnosti sáhnete vedle. Bankovní půjčky dnes nejsou určeny jen pro konzervativní klienty. V nabídkách bank najdete i zajímavé úvěry, které budete moci využívat za velmi výhodných podmínek. Podívejte se s námi, jaké půjčky se aktuálně nabízejí.

Moderní PRESTO půjčka od UniCredit Bank pro každého ZDE

Podmínky pro čerpání bankovních půjček

Žadatelem o bankovní půjčku může být pouze osoba, která je starší 18, ve výjimečných případech i 21 let. Půjčky jsou obvykle poskytovány pouze občanům ČR, které mají na našem území trvalé bydliště. S žádostí o půjčku to vždy můžete zkusit nejprve ve své bance a až v případě neúspěchu se obrátit na konkurenci. Nebo si můžete nabídky konkurenčních bank prohlédnout i dříve. Počítejte ale s tím, že si možná budete muset zřídit bankovní účet – u mnoha bank jej dnes ale už dostanete bez poplatku.

Doložení příjmu nebo registr dlužníků

Banky dnes stále využívají registr dlužníků. Při bankovních půjčkách se do registru tedy nahlíží a ověřuje se v něm vaše platební historie. Jestliže jste pozdě uhradili nějakou splátku své půjčky nebo zaplatili pojištění se zpožděním, vaše banka se to lehce dozví. Můžete být pak označeni za problémového klienta a na bankovní půjčku hůře dosáhnete.

Bankovní půjčky dále často vyžadují doložení měsíčního příjmu. Většinou musí váš zaměstnavatel vyplnit formulář, ve kterém uvede, jak je váš příjem vysoký. Dokládá se příjem přibližně za 3 měsíce. U podnikatelů toto potvrzení nahrazuje kopie daňového přiznání vystavená finančním úřadem.

Sjednání bankovní půjčky přes internet

U mnoha bank dnes můžete využít i sjednání online. Jednou z nich je i Moneta Money Bank, která svým klientům nabízí zajímavé půjčky za velmi výhodných podmínek. Vše si zařídíte z pohodlí domova nebo ze své kanceláře. Osobně se dostavíte pouze k podpisu smlouvy. Pokud sjednáváte bankovní půjčku online, můžete obvykle využít vyplacení peněz převodem na účet i v hotovosti.

Back To Top